3D Labyrint 118 Tramtárie

Kód: 00002/2456
Neohodnoceno
195 Kč
skladem na prodejně

3D koule v sobě ukrývá 118 překážek, které budou stát v cestě kuličce na její cestě ze startu do cíle. Pokud často máte dlouhou chvíli nebo se potřebujte odreagovat a uklidnit, tento zábavný hlavolam je pro Vás tím nejlepším řešením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato speciální 3D koule v sobě ukrývá 118 překážek, které budou stát v cestě kuličce na její cestě ze startu do cíle. Pokud často máte dlouhou chvíli nebo se potřebujte odreagovat a uklidnit, tento zábavný hlavolamje pro Vás tím nejlepším řešením. Dostaňte kuličku ze startu až do cíle přes změť stovky překážek! Originální dárek pro každého.

TRAMTÁRIE - jeden z nejlepších a nejzábavnějších hlavolamů poslední doby. 3D hlavolam skrývající uvnitř plastové koule neuvěřitelné bludiště, ve kterém hráči musí navigovat malou ocelovou kuličku přes obtížné a záludné překážky.

Princip hry je velmi jednoduchý – hráči za pomoci zemské přitažlivosti a vlastní šikovnosti musí naklánět, otáčet a přetáčet průhlednou kouli (až o 360°), aby dovedli kuličku přes všechny nástrahy až na samotný konec bludiště. Jednotlivé překážky jsou číslovány (1-208) tak, abyste vždy věděli, kterým směrem se vydat a v případě neúspěchu si dali velký pozor na problémovou překážku. Cesta ze startu do cíle nemusí být nikdy stejná, ale vždy je zábavná. Neváhejte a prověřte svou trpělivost, prostorové myšlení a zručnost.
TRAMTÁRIE – nesmírně důmyslné a propracované 3D bludiště skrývající se uvnitř průhledné plastové koule, ve kterém hráči musímanévrovat malou kuličku přes náročné překážky a projít tak bludištěm plným nástrah a zkoušek trpělivosti.
  • Celkem 118 překážek
  • Průměr 17cm
  • 3 úrovně obtížnosti
  • Zlepšuje koordinaci a motoriku
  • učí koncentraci 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Tomáš Hlad a techka s.r.o.