777 125 166 (Po-Pá: 8-17), 228 227 571 (Po:13-17,St+Pá:10-18) - Prosíme volat pouze v pracovní době !

Křída Kulečníková Kamui Kageki Grey

Kód: 212090
Značka: Kamui
890 Kč
expedice do 24 hodin

Novinka od Kamui

kamui21

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křída KAGEKI Gray Kamui

Nejnovější kulečníková křída KAGEKI je vyladěná z Kamui chalk Beta s radami od Floriana "Venom" Kohlera, nejlepšího tvůrce trickshotů na světě.

KAGEKI znamená extrém. Extrémní křída pro extrémní strky, posouvající hranice možností kulečníku. 

Vaše tajná zbraň pro ty neobtížnější strky.

Cílem Kageki je jednoduše to, aby ji lidé nosili jako tajnou zbraň, která by zvýšila sebevědomí a pomohla získat extra rotaci.

Rozdíly mezi jednotlivými křídami Kamui:

Kamui 0,98 Beta – první generace kříd Kamui. Je mastnější, perfektně přilnavá ke kůži a zabrání většině kiksů. Mírně špiní

Kamui 1,21 Beta -  první generace kříd Kamui. Je sušší, vůbec nešpiní, přizpůsobená pro techničtější hru.

Kamui Roku – druhá generace kříd Kamui, která spojuje výhody 0,98 a 1,21 do jedné křídy. Nešpiní vůbec, nekiksuje.

Kamui Kageki – nejnovější křída Kamui. Extrémní křída pro extrémní strky. Vhodná pro trickshoty, vůbec nekiksuje, hodně špiní.

 

KAGEKI means extreme. The extreme chalk for extreme shots pushing the limits of possibilities of billiards. Featuring “Venom Trickshots”, the world’s best trickshot creator.

The sport has evolved tremendously the last few years however chalk hasn’t necessarily followed the same path.

People will use a jump cue for jumps, different tips for different style of play but nobody every thought about using one type of chalk for just the extreme shots and that is exactly what Kageki is.

This is not your every day chalk, not your every shot chalk. This is a weapon you pull out of your cue case when you have a close hit, a masse, a jump or an extreme shot to make and you simply can’t afford to miscue! This chalk is very ‘grippy’ and spread beautifully on the tip.

The goal with Kageki is simply for people to carry it as a secret weapon that would boost confidence and help get that extra spin when in counts!

by.Florian Kohler

 

 

Nevyplňujte toto pole:
T Avatar autora Kamui Kageki Grey 17.12.2023 00:15
Tato křída je dobrá akorát snad na ty trickshot , ale na běžné hraní je to nesmysl , na stole neskutečný bordel , koule potečkovaná jak prase , takže sem ji zase dal zpět do pouzdra a možná ji použiji na rozstřel, za mě - vyhozené peníze, tento brak rozhodně nekupovat !!
Odpovědět
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz