Pár chytrých slov o kulečníku

Albert Einstein: "Kulečník není jen hra, ale především náročná disciplína, která vyžaduje hlavu hráče šachu a ruce klavírního virtuóza."

albert-einstein

Kulečníková hra pomáhá rozvíjet vlastnosti jako je prostorové myšlení i vidění, schopnost soustředění,  umírněnost, vděčnost, obratnost, koordinaci pohybů, vytrvalost, pokoru a to vše je potřeba nejen pro kulečník, ale i v běžném životě. A navíc - kulečník může hrát každý, je to jeden z mála sportů který není omezen věkem, tím je ideálním sportem,  zábavou, někdy i relaxací na celý život !  Dnes už je prokázán pozitivní vliv kulečníkové hry na nemoci jako je např. Alzheimer, dále senioři trpící různými stupni demence, kdy hraním kulečníku dochází k výraznému zpomalení duševního poklesu.  V neposlední řadě, díky zaujatostí hrou a soustředění, hráč vůbec nevnímá okolní svět, prostě ty naběhané kilometry ani nepocítí .

Vytvořil Shoptet | Design Tomáš Hlad a techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení